AniMe-Manga thingy

HomePortalFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 

Ce factiune te reprezinta?(in single mission)

Go down 
AuthorMessage
bluevampire
Nice Guy
Nice Guy

Number of posts : 42
Registration date : 2006-05-07

PostSubject: Ce factiune te reprezinta?(in single mission)   Sun 7 May - 9:11

De obicei joc cu Necropolis, iar la erou Isra(necromancer).
Back to top Go down
View user profile
Tracemind
Super ADMIN
Super ADMIN

Number of posts : 160
Registration date : 2006-03-19

PostSubject: Re: Ce factiune te reprezinta?(in single mission)   Sun 7 May - 9:45

La Heroes 3 castelu preferat i Tower iar eroul preferat i Solmyr(imi place k are direct in spellbook Chain Lightning - o vraja frecvent folosita de mine Very Happy)
No Offense bluevampire.... da mie mi se par cam slabi Necropolis.... au si ei cateva chetii bune da totusi.... se poate sa ma si insel dar asta e parerea mea, nu m-am jucat des cu castelu ala. De fapt dupa mine toate castelele "rele" sa zic asa is mai slabe decat alea "bune".... din nou parerea mea Very Happy

Back to top Go down
View user profile http://animeandgames.lolforum.net
bluevampire
Nice Guy
Nice Guy

PostSubject: Re: Ce factiune te reprezinta?(in single mission)   Sun 7 May - 10:59

Sunt de acord ca unele creaturi sunt mai slabe dar si avantajele sunt mai mari.
Ex. Speciality necromancy. You get over 65% creatures ressurected. For me it is a plus. I also play with Rampart, but not to often.
Back to top Go down
View user profile
Tracemind
Super ADMIN
Super ADMIN

PostSubject: Re: Ce factiune te reprezinta?(in single mission)   Sun 7 May - 12:59

Da ai dreptate... cu asta nu am mai socotit. Plusuriile sunt mai mari + k unele creaturi fac vraji cand te ataca. De ex la Fortress toate creaturiile fac o vraja mai mult s-au mai putin buna. Dar in legatura cu necromancy.... io de ficare data cand am jucat am pierdut mai multi scheleti\vamipri\liches parca astea erau creaturiile pe care le resuscita in functie de level, decat am castigat....

Back to top Go down
bluevampire
Nice Guy
Nice Guy

PostSubject: Re: Ce factiune te reprezinta?(in single mission)   Sun 7 May - 13:14

Necromantia:indiferent de creaturile cazute in lupta ele se vor transforma in scheleti.Avantaj: in scurt timp armata va creste exponential.
Dezavantaj:atacul slab al unui schelet.
Strategia consta in atacul final in care raman de obicei creaturile slabe cu o arie de mers foarte mica. Combinarea creaturilor si plusurile date din batalii asigura victoria de cele mai multe ori.
Back to top Go down
View user profile
Tracemind
Super ADMIN
Super ADMIN

PostSubject: Re: Ce factiune te reprezinta?(in single mission)   Sun 7 May - 13:30

Pai depinde... exista mai multe tipuri de Heroes 3 iar eu ma joc WAKE OF GODS care mi se pare si cel mai complex dintre toate. Si acolo dupa cum supneam si mai sus depinde dak ai la NECROMANCY basic, advanced s-au expert ce fel de creaturi iti resuscitezi adik scheleti, vampiri, liches.

Si asa ca sa nu deviez de la topic io folosesc creaturiile slabe pe post de paravan, adik protezej cu ele toate creaturiile care de obicei trag la departare s-au dak se misca pe o arie mai extinsa(creaturiile slabe ma refer) le folosesc astfel in cat intr-o runda sa fie cele mai avansata si k creaturiile (scuzati cacofonia) oponentului sa le atace si sa li se duca randul de a ataca tura respectiva..... Nush cat de coerent am fost acuma da am fost incontinuu intrerupt si am cam pierdut siru lol! scratch

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Ce factiune te reprezinta?(in single mission)   

Back to top Go down

Ce factiune te reprezinta?(in single mission)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» New, looking for single person meal
» 4" Burrell Single Cylinder Agricultural Engine
» single visionary
» Collected single seed juniper in work
» Mountain Mission...