AniMe-Manga thingy

HomePortalFAQSearchRegisterMemberlistUsergroupsLog in

Share | 

Give another ending...

Go down 
AuthorMessage
bluevampire
Nice Guy
Nice Guy

Number of posts : 42
Registration date : 2006-05-07

PostSubject: Give another ending...   Sun 7 May - 14:56

Let your imagination fly and do another possible ending for Hellsing.The choice is yours.
Mine will be ready soon.
Back to top Go down
View user profile
silver_
Super ADMIN
Super ADMIN

Number of posts : 140
Registration date : 2006-04-02

PostSubject: Re: Give another ending...   Sun 7 May - 15:02

pey nush...am auzit k mai fac o serie dec nu e chiar 'THE ENDING" dar adevarul e k sa termina cam....brusc dar iti da posibilitatea sa contuniu cum vrei u deci...nush o sa bag shi eu unu dar nu acum
Back to top Go down
View user profile
dog_demon_sesshomaru
Super ADMIN
Super ADMIN

Number of posts : 214
Registration date : 2006-04-11

PostSubject: Re: Give another ending...   Sun 7 May - 23:46

Ok, totul e la fel pana cand alucard il trage in teapa pa incognito. Si acum continuarea mea. Dupa ce il infrange pe incognito, alucard vine la marginea cladirii. Se uita in jos la cadavrele soldatilor pieriti in lupta. Ridica mainile si toti soldatii se scoala din morti, gata sa il slujeasca. So begins the reing of alucard. Grupul de rezistenta se ridica n fiecare oras. Insa cu cat cad mai multi soldati, cu atat armata lui alucard se inmulteste. Si nu numai undeadzi fara creier. Alucard invoca demoni si acopera pamantul intr-o balta de sange. Vaticanul, impreuna cu ajutorul organizatiei hellsing, in frunte cu Integra se opun puterii lui alucard. Seras Victoria nu stie ce sa faca, si se sinucide iar walter este reanimat pt a-l sluji pe alucard. Ei cam trist sfarsitul asta dar e primul lucru care mi-a trecut prin cap. Twisted Evil

regret what you didn't do
Back to top Go down
View user profile
Everymeans
Player
Player

Number of posts : 85
Registration date : 2006-05-16

PostSubject: Re: Give another ending...   Sun 21 May - 15:40

tragic intradevar hmmm.....lets see! ceras fuge spre alucard*Master* dar se impiedica si is rupe gatul! dupa care alucard se ineaca cu o scobitoare dint-un sanvici iar integra putrzeste in inchisoare! there..............omg what am i writing?
Back to top Go down
View user profile
silver_
Super ADMIN
Super ADMIN

Number of posts : 140
Registration date : 2006-04-02

PostSubject: Re: Give another ending...   Sun 21 May - 20:18

marfa ending geek
Back to top Go down
View user profile
dog_demon_sesshomaru
Super ADMIN
Super ADMIN

Number of posts : 214
Registration date : 2006-04-11

PostSubject: Re: Give another ending...   Wed 24 May - 22:48

Ok, o continuare la ce scrisesem mai devreme. Alucard descopera ascunzatoarea rezistentzei. Vrea sa ii distruga personal, deoarece stia ca integra va fi acolo. Trece pe langa gardieni ca si cum nu ar fi acolo. El trece calm pe langa ei insa ei isi scurteaza viatza atacandul. Cand ajunge in camera in care trebuia sa fie integra si consiliul vaticanului, gaseste sange peste tot, inscriptii satanistice si consiliul mort. Intr-un coltz de camera o vede pe integra aratand ca si cum si-ar fi pierdut mintzile. Se uita la unul din multzii slujitori demoni care l-au urmat si spune: parca am spus ca nimeni sa nu se atinga de ei, si il impushca in cap. Unul din ei indrazneshte sa spuna ca nu au facut nimic, insa este shi el impushcat in cap. Nu ei au facut asta, spune integra ridicandu-se de jos, cu toate ca acum cinci minute credeai ca e brainless. Eu am facut asta. I-am sacrificat pentru a chema un demon, sa te infranga. Stiam ca vei veni, asha ca am pregatit scena pt intrarea ta. (alucard) Tu...tu ai facut asta. Muahahahaha (whatever, un ras diabolic), vad ca pana si tie ti-au murit principiile. Si unde e demonul asta pe care l-ai chemat. Atunci corpul lui integra incepe sa se deformeze , capatand trasaturi demonice. (integra) E in cel care a fost dispus sa ishi sacrifice sufletul pentru a te vedea mort.

regret what you didn't do
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Give another ending...   

Back to top Go down

Give another ending...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Rayquaza's Pokemon Give Away!